Zaproszenie na Wielkopostne Rekolekcje 
Rodziny Wincentyńskiej

Moi Drodzy tworzący Rodzinę Wincentyńską. Powoli dobiega końca Jubileusz 400-lecia Charyzmatu Wincentyńskiego a kilka dni temu rozpoczął się Nowy 2018 Rok. Wybiegając w przyszłość serdecznie zapraszam na Rekolekcje Wielkopostne Rodziny Wincentyńskiej, które odbędą się w Pelplinie, w pocysterskim klasztorze z XIII w. Rozpoczęcie w piątek 23 lutego o godzinie 17.00 a zakończenie w niedzielę 25 lutego około południa.

Rekolekcje poprowadzi ks. dr Szczepan Szpoton CM, dyrektor kleryków naszego seminarium w Krakowie. W programie rekolekcji przewidziane są 4 konferencje, zwiedzanie pięknej bazyliki katedralnej pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, Muzeum Diecezjalne, w którym znajduje się jedyna w Polsce Biblia Gutenberga (wszystko to pod okiem przewodników), całonocna adoracja. Centrum każdego dnia będzie stanowiła Eucharystia liturgicznie animowana przez Wincentyńską Młodzież Maryjną. Wspominając poprzednie nasze spotkania ufam, że i w tym roku Niepokalana wyprosi nam szczególne Boże błogosławieństw o ich dobre przeżycie.

Logistyka

Do dyspozycji mamy ok. 100 miejsc noclegowych o różnym standardzie (patrz specyfikacja pokoi). Tam także są podane koszty za pokój i wyżywienie. Rezerwacji dokonujemy indywidualnie od dzisiaj w recepcji Hotelu nad Wierzycą. Telefonując należy powiedzieć, że dotyczy to Rekolekcji Rodziny Wincentyńskiej!!! Numer telefonu: 58 536-19-49.

Termin zgłoszenia do 10 lutego, ale im prędzej tym lepiej bo późniejsze zgłoszenie może mieć wpływ na standard zakwaterowania.

W dalszej perspektywie pragnę zaprosić na Letnie Dni Formacji Wincentyńskiej, które odbędą się w Krzeszowicach od 10 do 15 lipca 2018 r. Szczegółowy program zostanie podany w późniejszym terminie, ale już dziś warto zarezerwować czas.
Z nadzieją radosnego spotkania ks. Jerzy Górny CM

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies.